Masérská škola Věry Krásné

MANUÁLNÍ LYMFATICKÁ MASÁŽ

Co to znamená manuální lymfatická masáž? Znamená to pročištění lymfatického (mízního) systému - mízních uzlin a cév, které jsou důležité pro tvorbu protilátek v našem těle (imunita). Lymfatická masáž tedy jedním slovem DETOXIKUJE tělo od odpadních látek a odvádí je zpět do krevního oběhu, ze kterého mohou být odstraněny v ledvinách.

Tato ozdravující masáž se doporučuje při otocích, např. dolních končetin, po operacích, po úrazech či onkologických operacích. Vhodná je také pro lidi, kteří trpí křečovými žílami, jsou po tromboze, případně také těm, kteří se chtějí zbavit celulitidy a zhubnout, protože vedlejším účinkem lymfodrenáže je zmenšení objemu ošetřované lokality.

Náplň kurzu

V průběhu semináře se dozvíte vše o umístění lymfatických uzlin a mízovodů, vhodný postup a techniku ošetření a samozřejmě také kdy je a kdy není možné lymfatickou masáž použít. Výuka probíhá ve formátu pěti víkendových seminářů.

Volné termíny kurzů

POZOR!
Při výuce je vyžadována pokročilá znalost lidské anatomie a fyziologie, proto mohou kurz absolvovat pouze držitelé osvědčení o úspěšně zakončeném rekvalifikačním kurzu a pracovníci ve zdravotnictví. Platný doklad o kvalifikaci je nutné doložit před úvodní hodinou kurzu.

KURZ

TERMÍN

FORMA

CENA


V ceně kurzu je zahrnut certifikát o absolvování kurzu a výukové materiály.

Co s sebou...?

  • Sešit či blok a psací potřeby
  • Prostěradlo
  • Velký a malý ručník
  • Pohodlný pracovní oděv světlé barvy
  • Přezůvky
  • ...a dobrou náladu